Bezdrátové ústředny Sol od ledna i u Vás

Od ledna pro Vás chystáme novinku na českém trhu – bezdrátové ústředny Sol. Vyznačují se moderním designem a především jednoduchým zapojením. Můžete se tak vyvarovat nepříjemné a náročné montáži kabelů. Pro rychlou instalaci můžete využít aplikaci InimTech Security. Ústředna komunikuje se zařízeními řady Air2, můžete tak využít i dříve zakoupené detektory z bezdrátové nástavby systémů SmartLiving,

Vyzkoušejte nové bezdrátové ústředny!


Aplikace INIM HOME nyní i v češtině

V nedávné době byla vydána aktualizovaná verze aplikace INIM HOME pro snadné a rychlé ovládání zabezpečovacího systému. Je to snadné! A nyní ještě snadnější.  Aplikace totiž kromě vylepšení a opravy některých funkcí nově nabízí uživatelům i češtinu.

Stahujte bezplatně na Google Play a App Store.


Nová aplikace INIM FIRE pro správu EPS

Společnost INIM vytvořila novou aplikaci INIM FIRE pro chytrá zařízení. Jejím hlavním účelem je zjednodušit ovládání elektronické požární signalizace. Aplikace je určená nejen instalátorům, ale i technikům údržby nebo bezpečnostním kontrolorům. Obsahuje funkce jako Walk test managment, vyskakovací notifikace, instalační registry a globální kontrolu požárních systémů Previdia. Správu systémů tak lze mít pod kontrolou na pár kliknutí.

Názornou ukázku funkce systému práce s aplikací předvedl INIM na promo videu (kliknutím ZDE se spustí video v nové záložce).

Stahujte bezplatně na Google Play a App Store.