Vylepšené funkce s ústřednami Prime

Ústředny Prime, dostupné v několika velikostních typech, v sobě spojují požadavky na systém detekce narušení, hlášení poplachu a automatizaci domácnosti. Pyšní se širokou nabídkou rozšiřující modulů, přizpůsobí rozhraní pro koncové uživatele i instalátory. Mezi typická místa pro aplikaci těchto ústředen se řadí rezidenční objekty, stejně tak ale i komerční a průmyslové budovy. Prime je nativně spravován pomocí Inim Cloud a díky integrované síťové kartě na základní desce stačí připojení k routeru. Funkce cloudu není povinná, ale zajišťuje pro instalátora i koncového uživatele mnoho dalších služeb, jako přístup na web a správu z prohlížeče.

Další komunikace ústředny s uživateli může probíhat přes aplikace InimHome a InimTech Security. V případě, že je Prime připojen na úložišti Inim Cloud, aplikace jsou schopny zobrazovat vyskakovací oznámení s obsahem události nebo poplachu. Integrované připojení LAN nabízí další služby, napřiklad automatické aktualizace dat a času. Dalšími možnostmi jsou, obdobně jako u Sol nebo SmartLiving, GSM modul pro telefonní hovory a SMS, či PSTN rozhraní pro odesílání hlasových hovorů.

USB rozhraní na základní desce slouží pro programování a monitorování systému. Prime je schopen detekovat a spravovat velké množství událostí – alarmů, poruch, tamperů, včetně rozpoznávání klíčů, příjem zpráv apod. Nedílnou součástí jsou funkce automatizace, zahrnující naprogramované operace zapnutí/vypnutí, aktivaci a deaktivaci termostatů a výstupů. Rozšíření o Prime/LAN umožňuje funkce webového serveru, grafické mapy, e-maily nebo videodohled pomocí ONVIF. Prime odpovídají normám EN50131 stupně 3 a EN50136 ATS-6.


Webináře Inim Sol

S novým rokem 2021 jsme si pro Vás připravili sérii webinářů, ve kterých bychom Vás chtěli seznámit s možnostmi bezdrátových ústředen Sol. Dozvíte se, jaké varianty jsou dostupné pro koncové zákazníky, jaká všechna zařízení může systém zahrnovat, a hlavně – jak je všechny snadno během chvilky připojíte.

První webinář proběhne 20. ledna 2020 a seznámí Vás převážně se základními pojmy, typy ústředen a bezdrátovými prvky.

Druhý webinář se uskuteční 28. ledna 2020, tentokrát bude zaměřen na práci s mobilními aplikacemi a softwarem Sol.

Těšíme se na Vás!


Bezdrátové ústředny Sol od ledna i u Vás

Od ledna pro Vás chystáme novinku na českém trhu – bezdrátové ústředny Sol. Vyznačují se moderním designem a především jednoduchým zapojením. Můžete se tak vyvarovat nepříjemné a náročné montáži kabelů. Pro rychlou instalaci můžete využít aplikaci InimTech Security. Ústředna komunikuje se zařízeními řady Air2, můžete tak využít i dříve zakoupené detektory z bezdrátové nástavby systémů SmartLiving,

Vyzkoušejte nové bezdrátové ústředny!


Aplikace INIM HOME nyní i v češtině

V nedávné době byla vydána aktualizovaná verze aplikace INIM HOME pro snadné a rychlé ovládání zabezpečovacího systému. Je to snadné! A nyní ještě snadnější.  Aplikace totiž kromě vylepšení a opravy některých funkcí nově nabízí uživatelům i češtinu.

Stahujte bezplatně na Google Play a App Store.


Nová aplikace INIM FIRE pro správu EPS

Společnost INIM vytvořila novou aplikaci INIM FIRE pro chytrá zařízení. Jejím hlavním účelem je zjednodušit ovládání elektronické požární signalizace. Aplikace je určená nejen instalátorům, ale i technikům údržby nebo bezpečnostním kontrolorům. Obsahuje funkce jako Walk test managment, vyskakovací notifikace, instalační registry a globální kontrolu požárních systémů Previdia. Správu systémů tak lze mít pod kontrolou na pár kliknutí.

Názornou ukázku funkce systému práce s aplikací předvedl INIM na promo videu (kliknutím ZDE se spustí video v nové záložce).

Stahujte bezplatně na Google Play a App Store.